6 szín

program


Variációk

Variációk

Hetven örömteli percet ígér közönségének Variációk című táncestjével Vári Bertalan Harangozó-díjas táncművész-koreográfus.  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 08. Maj 2016 19:00

Műfajok és stílusok sokaságának – köztük a tradicionális magyar néptánc, sztepp, hiphop, színház, film – ötvözete a Variációk, a csapat és az individuum balanszírozott megmutatásával. Mint szellemet a palackból úgy varázsolja színpadra táncosait Vári Bertalan, s aztán nincs megállás – kevés díszlettel, jelmezzel és hétköznapi kellékek bevetésével, válogatott filmzenék és együttesek muzsikájával lesz teljes az élmény.

A szereplők egyéniségük eddig ismeretlen színeit is megcsillogtatják. A hiphop-rajongó, az akrobata, a szerelmes, a szabadságra vágyó, a képzeletbeli pisztollyal párbajozó, a bádogkannát is szóra bíró, kalappal, esernyővel, dobverővel, cajonnal, zenére vagy a nélkül is táncolni tudó társulat számról számra bizonyítja sokoldalúságát és mesterségbeli tudását.

Zene: válogatás több együttes repertoárjából
Zenei szerkesztők: Árkosi Szabolcs, Kerényi Ákos
Jelmez: Zelenka Nóra
Díszlet: Szabolcs János
Fény: Tárgyik László, Balogh József
Hang: Szabó Gyula
Trükk, effekt: Saman Zerin
Koreográfia: Vári Bertalan és a társulat

Rendező, művészeti vezető: Vári Bertalan

Aktuelt


Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.”

Ildikó kiváló szakpolitikus, aki komoly karrier előtt áll, amennyiben le tudja küzdeni egy apró hibáját: nem tud hazudni.

A darab lenyűgöző képet ad egy bizonyos pszichiátriai állapotról, miközben súrolja a bűnügyi dráma és a science fiction műfaját.

PÅ PLAKATEN


Eberhard Streul darabja nyomán Magyar szöveg: Parti Nagy Lajos

Rényi Ádám keserédes, abszurd és meglepő történeteinek hőseit és antihőseit négy színész kelti életre egy sokszínű, sokhangulatú, nevetésben és könnyekben…

Székely Csaba „10” című darabjának átdolgozott változatát az Ász Drámaiskola növendékei mutatják be.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.