Te rongyos élet
Te rongyos élet...avagy "Az Én Kálmán Imrém!"
operett
több
Te rongyos élet...avagy "Az Én Kálmán Imrém!"
operett
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 4. vasárnap, 17:00
Felcsendülnek az est folyamán ezek a slágerek: Te rongyos élet /Mondd meg hogy imádom, a Pesti nőket /Álom álom, édes álom / Túl az Óperencián / Az asszony összetör/ Hej cigány /Hajmási Péter…..és sorolhatnánk hosszan.
TE RONGYOS ÉLET… Új KÁLMÁN IMRE operett! Kálmán Imre sorsa maga is operettbe illő. A darabban egy önzetlen rajongó, egy gátlásos zseni, és egy jó szerepért mindenre elszánt fiatal színésznő történetén keresztül láthatunk bele Kálmán életébe, valamint a színház kulisszatitkaiba, ebbe a szövevényes, vidám, bohókás, és izgalmas világába. Kálmán Imre különös életet élt, és így különleges sors jutott Neki osztályrészül. Hallatlanul népszerű muzsikáját már 100 éve kedveli ország-világ.
Természetesen a legnépszerűbb slágerei felcsendülnek az est folyamán, mint pl. Te rongyos élet /Mondd meg hogy imádom, a Pesti nőket /Álom álom, édes álom / Túl az Óperencián / Az asszony összetör/ Hej cigány /Hajmási Péter…..és sorolhatnánk hosszan.
Az író Meskó Zsolt, határtalan fantáziával megáldott művész ember, polihisztor, akinek az egyik musical-ét a Madách Színház jelenleg is nagy sikerrel játssza.
Szereplők:
Nagy Ibolya, Csengeri Attila, Haraszti Elvira/Pacskó Dorka
A társas-játékban a közönség is aktív részesévé válhat párkapcsolatainkról szóló forgatókönyvek alakulásának. Szokásos zsákutcák kelnek életre, és az improvizációs jelenetek segítségével, görbetükrön keresztül sírva-nevetve láthatunk rá önmagunkra. Célunk: közösen alkotva, játszva, nevetve, szórakozva tanulni magunkat, egymást.
Vidám, zenés időutazás a 80-as évek világába, ahol ismét betupírozhatjuk a hajunkat, elmerülhetünk a sárvári termálkristály habjaiban egy pohár Traubit kortyolgatva, és ismét ovisok, kisdobosok, vagy iskolai discoban lassúzó, szerelmes tinik lehetünk, és válltöméses selyemblúzban slágereket dúdolhatunk világsikerről álmodozva.
„Improvizációs gasztroszínház – sok röhögéssel, alapvetően édes ízben, és némi savanykás zamattal. Mindezt kultúrtörténeti szempontból több rétegben egymásra pakoljuk, aztán feltekerjük a hőfokot. Pont olyan sül ki belőle, mint egy finom flódni” – meséli Stahl Judit, az előadás megálmodója.
Kocsmaária sok nevetéssel és sírással.
Az Ász Drámaiskola felvételi előkészítő csoportjának bemutató előadása
Bodó Viktor új előadása az önsegítő függő csoportok mintájára és igaz történetek alapján készül. A csoport olyan szélsőséges karakterek találkozóhelye,…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!