6 szín

Program


VELE ILYEN?
3

VELE ILYEN?

Vele Ilyen?
Zenés kavalkád


 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, November 08 2024 7:00PM

Miért is vagyunk itt ma este? Hát… ez egy hosszú történet. Volt egy pillanat, amikor azon kaptam magam, hogy a gyerekkorom meghatározó művészei, hirtelen a kollégáim és a barátaim lettek. Millió áténekelt este, átnevetett próbafolyamat és átsírt nehéz pillanat van mögöttünk és ezután az jutott eszembe, hogy talán a közönségünket érdekelné az, hogy pontosan mi is hangzik el a híres színészbüfék cigarettafüstös helységeiben. Mindig egy új kolléga, új példakép, új idol lesz a vendégem, akivel a nagyérdeműt egy olyan zenés kavalkádba invitáljuk, ahol a humor az ének és a színházi sztorik tömkelege lesz a mérőszám.
Énekelni akartam, csak egy dolog nem volt tiszta, a ,,hogyan” és a ,,miképp”. Egy sorsfordító pillanatban szembe jött velem az álmom és megnéztem az ELFÚJTA A SZÉL című előadást.
BINGÓ! Ezt akarom és így, ahogy ők. AHOGY ŐK!
Ezért jött létre ez az est. Mivel számomra megadatott, hogy betekintést nyerjek abba a világba, amiről álmodoztam, ezért szeretném, ha ezt a közönség is átélhetné. A példaképeimmel élhetem meg a színházcsinálás minden örömét és keserűségét. MIÉRT NE CSINÁLHATNÁNK EZT A NÉZŐK ELŐTT? Kalandos 90 percre hívjuk a közönséget.
Lépjenek be a függöny mögé és lessenek bele a kollégáimmal folytatott őszinte beszélgetésekbe.
IGEN! Énekelni is fogunk! Nyugalom!
Hogy pontosan mi a téma? Azt a vendégeim által választott dal dönti el. A LEHETSZ KIRÁLY mögött vajon csak a Rómeó és Júlia lehet? AZ MÁR NEM ÉN LENNÉK krízis a magánéletben? NINCSNEK CSODÁK. Vagy mégis?
Jöjjenek el és kiderül!


szereplők:

Szaszák Zsolt
Janza Kata

Our offer


A nagy sikerű A hosszú élet titka alkotóinak új bemutatója ismét az izgalmas és sokszínű novellaszínházi műfajban születik.

„Improvizációs gasztroszínház – sok röhögéssel, alapvetően édes ízben, és némi savanykás zamattal. Mindezt kultúrtörténeti szempontból több rétegben egymásra pakoljuk, aztán feltekerjük a hőfokot. Pont olyan sül ki belőle, mint egy finom flódni” – meséli Stahl Judit, az előadás megálmodója.

Suggestions


Történet napjaink fiataljainak szerelmi botladozásairól, bölcs emberismerettel, sziporkázó humorral és még több szeretettel.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.