6 szín

Program


VELE ILYEN?
3

VELE ILYEN?

Vele Ilyen?
Zenés kavalkád


 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 8. péntek, 19:00

Miért is vagyunk itt ma este? Hát… ez egy hosszú történet. Volt egy pillanat, amikor azon kaptam magam, hogy a gyerekkorom meghatározó művészei, hirtelen a kollégáim és a barátaim lettek. Millió áténekelt este, átnevetett próbafolyamat és átsírt nehéz pillanat van mögöttünk és ezután az jutott eszembe, hogy talán a közönségünket érdekelné az, hogy pontosan mi is hangzik el a híres színészbüfék cigarettafüstös helységeiben. Mindig egy új kolléga, új példakép, új idol lesz a vendégem, akivel a nagyérdeműt egy olyan zenés kavalkádba invitáljuk, ahol a humor az ének és a színházi sztorik tömkelege lesz a mérőszám.
Énekelni akartam, csak egy dolog nem volt tiszta, a ,,hogyan” és a ,,miképp”. Egy sorsfordító pillanatban szembe jött velem az álmom és megnéztem az ELFÚJTA A SZÉL című előadást.
BINGÓ! Ezt akarom és így, ahogy ők. AHOGY ŐK!
Ezért jött létre ez az est. Mivel számomra megadatott, hogy betekintést nyerjek abba a világba, amiről álmodoztam, ezért szeretném, ha ezt a közönség is átélhetné. A példaképeimmel élhetem meg a színházcsinálás minden örömét és keserűségét. MIÉRT NE CSINÁLHATNÁNK EZT A NÉZŐK ELŐTT? Kalandos 90 percre hívjuk a közönséget.
Lépjenek be a függöny mögé és lessenek bele a kollégáimmal folytatott őszinte beszélgetésekbe.
IGEN! Énekelni is fogunk! Nyugalom!
Hogy pontosan mi a téma? Azt a vendégeim által választott dal dönti el. A LEHETSZ KIRÁLY mögött vajon csak a Rómeó és Júlia lehet? AZ MÁR NEM ÉN LENNÉK krízis a magánéletben? NINCSNEK CSODÁK. Vagy mégis?
Jöjjenek el és kiderül!


szereplők:

Szaszák Zsolt
Janza Kata

Ajánlatunk


Rényi Ádám keserédes, abszurd és meglepő történeteinek hőseit és antihőseit négy színész kelti életre egy sokszínű, sokhangulatú, nevetésben és könnyekben is gazdag, különleges előadásban.

“Színdarabot csinálni valahogy régi álmom volt, mert szép, kreatív dolog. De eddig hiányzott a drámám hozzá. Most megvan. Én bányászom a nyersanyagot, de a végső formáját az alkotótársaim fogják megadni, amíg lehet, az én közreműködésemmel. Elfogadom, ha esetleg én már nem látom az előadást. Nagyon szeretném, de ebben a játékban nem a győzelem, a részvétel a fontos.” /Karsai Dániel/

Ajánló


Hófehérke és a négyfejű sárkány Mit csinál az ember , ha olyan négy zenésszel hozza össze a sors, akik külön-külön,…

A társas-játékban a közönség is aktív részesévé válhat párkapcsolatainkról szóló forgatókönyvek alakulásának. Szokásos zsákutcák kelnek életre, és az improvizációs jelenetek…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!