6 szín

program


KONZERV

KONZERV

Konzerv - színházi táncjáték jelen esetben Nagy Csilla és az ARTUS közös produkciója Tartalma: Jelenetek egy táncosnő életéből. Összetevők: Játszmák a Koreográfussal, Mr. Gordonnal, a Lénnyel és a Tánckirálynővel. Egészségre ártalmas anyagokat is feldolgozó üzemben készült. Drámában és öniróniában gazdag, nyomokban nagydarab humort tartalmaz. Fogyasztás és emésztés saját felelősségre! Gyártási év: 1981. Minőségét megőrzi: Amíg mozog

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 13. Februar 2011 19:30

A szóló darab egy többéves folyamat 'újra és újra konzerválása különböző helyszíneken'. A kiindulópont a Three Episodes címre hallgató háromestés performansz sorozat volt a stuttgarti 13th International Solo -Tanz- Theatre Festival felkérésére. Az ebből kialakult első színpadi verzió a Pécs 2010 Fringe Fesztiválon került bemutatásra, ahol elnyerte a fesztivál díját. A folytatás a Budapesti Őszi Fesztivál 2010 keretén belül bemutatott GYÁR című 'ingeraktív gyárlátogatás' volt.

2010-ben az Ulmban és Milánóban is bemutatott darab mostani állomása a BUDAPESTI KAMARASZÍNHÁZ SHURE színpada, ahol a helyszín és a nézőközönség sajátosan és újszerűen alakítja majd a KONZERV kibontását és elfogyasztását.

Alkotótárs: Tucker András
Látványterv: Körmendy Pál
Fényterv: Kocsis Gábor
Zene: Montázs
Fotó: Kővágó Nagy Imre

Külön köszönet Rácz Anikónak

Bemutató: 2011.02.10.

Aktuelt


Megalkuvást nem ismerő, őrülten mulatságos betekintés a színház mélyére, ahol a siker és a túlélésért folytatott küzdelem kéz a kézben járnak.

Az Ász Drámaiskola felvételi előkészítő csoportjának bemutató előadása

Yasmina Reza komédiája az utóbbi évtizedek egyik legnagyobb nemzetközi színházi világsikere lett, számos nemzetközi díjat nyert. Párizsi bemutatója után nem sokkal itthon is bemutatták a Katona József Színházban, és nagy sikerrel játszották éveken keresztül.

PÅ PLAKATEN


Szabó Kimmel Tamás standup estje

A nagy sikerű A hosszú élet titka alkotóinak új bemutatója ismét az izgalmas és sokszínű novellaszínházi műfajban születik.

Rényi Ádám: Kerülőút Keserédes fuvar forgalmi dugóban , egy részben

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.