6 szín

Program


A bipoláris

A bipoláris

Menekülési technikák a zártosztályról
1 személyes vígjáték

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, September 21 2023 7:00PM

Ujvári Csaba: A bipoláris

Adott egy világmegváltó tervekkel rendelkező 20 éves ifjú színészhallgató, aki előtt ott áll az egész ÉLET.

Aztán egyik napról a másikra minden megváltozik, összezavarodik, majd hirtelen „megvilágosodik”: csak a szeretet, a szerelem fontos! A baj csupán annyi, hogy mindezt 3 napon keresztül, non-stop, mezitláb hirdeti a körúton, minden szembejövőnek.  

Útja egyenesen a zártosztályra vezet.

Az igazi kalandok itt kezdődnek ... A „szerelemre hangolás” folytatódik, a gyógyszeradagok nőnek. A kívülállók számára elképzelhetetlenül félelmetes hely egészen megszelídül.

A következő napok, hetek, hónapok, évek történetét maga a főhős osztja meg velünk. Van ebben minden: szorongás, depresszió, pánik, alvászavar, a másik oldalon: felépülés, megküzdés az előítéletekkel, a színészi pálya elhagyása, új életcél felépítése, házasság (a pszichiáterrel), gyermeknevelés (egy csodálatos leányzóval).  

A „Bipoláris” minden bátorságát összeszedve lefújja a port a közel 30 éves színészdiplomájáról és újra kiáll a közönség elé. Most saját történetét meséli el, olykor keserű, olykor édes, olykor keserédes fordulatokkal, sok-sok humorral, hol mindennnapi, hol egészen különleges élményekkel.

Teszi mindezt saját szubjektív szemüvegén keresztül, nagyon emberi módon. 
Megdöbbentő, megható, magával ragadó.

Alkotók
Előadja: Ujvári Csaba
Alkotótárs: Ujvári Panna

Felvonások száma: 1 felvonás
Az előadás hossza: 80 perc

Our offer


Ildikó kiváló szakpolitikus, aki komoly karrier előtt áll, amennyiben le tudja küzdeni egy apró hibáját: nem tud hazudni.

Janikovszky – lánykori nevén Kucses – Éva tizenkét és tizennyolc éves kora között, 1938-tól 1944-ig vezette a naplóját. Negyedik naplófüzetének borítóján ceruzával írva ez áll: „Kizárólag az utókor számára.”

Kocsmaária sok nevetéssel és sírással.

Suggestions


Janikovszky Éva eddig színpadon soha be nem mutatott könyvei alapján, először színpadon: a születéstől a kiskamaszkorig az élet minden nyűge.

Andrássy Máté, Horváth Zoltán és Szabó Máté egész estét betöltő fergeteges és egyedülálló előadása.

Marius von Mayenburg EX Fordította: Deés Enikő és Dömötör András

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.