6 szín

Program


Nyolckor a bárkán
8

Nyolckor a bárkán

Ulrich Hub: Nyolckor a bárkán

zenés mesejáték egy részben

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. november 27. szerda, 11:00

A mese története röviden: Messze-messze, valahol a sarkvidéken három pingvin éldegél – olykor veszekednek, verekednek. Egyszer csak érkezik egy galamb, aki közli velük, hogy hamarosan hatalmas özönvíz lesz. Ezért két jegyet hozott nekik Noé bárkájára, amely nyolckor indul. Majd elrepül. Igen ám, de a pingvinek hárman vannak… Mi lesz most? Ki marad, ki megy? Aztán nagy nehezen mégis csak kezdetét veszi az utazás. Csodálatos humorral, olykor csibészesen, ugyanakkor kedvesen meséli el a történetet Ulrich Hub. Szereplői számos, fontos kérdést tesznek fel az életről. A darab nem kérdőjelez meg és nem is hirdet régi-új igazságokat.

Elmesél egy történetet, amely egyáltalán nem kíván konkrét választ adni, de nem is kendőzi el az élet problémáit. Nem nyújtja tálcán a megoldást, de a felnőtté váláshoz, a minket körülvevő világ megértéséhez és elfogadásához segítséget ad. Hiszen, mivel mindnyájunkban van egy hang, amely megmondja nekünk, mi helyes és mi helytelen. Segítséget kíván adni egymás megismerésében és elfogadásában, még akkor is, ha esetleg más is a bőrszínünk.

Közreműködő táncosok: Terhes Edina szh., Balog Richárd szh., Kinyik Flóra szh., Drahota Albert szh., Harcsa Bolgárka szh., Kocsán Pál szh., Mitykó Bianka Szabina szh., Szekeres Ákos szh.

Díszlet-jelmezasszisztens: Kovács Anna szh.
Zene: Király Péter

Ajánlatunk


Bodó Viktor új előadása az önsegítő függő csoportok mintájára és igaz történetek alapján készül. A csoport olyan szélsőséges karakterek találkozóhelye, akik egyébként soha nem ülnének le egymással. Történeteikben a reália keveredik a mindennapi abszurddal, a dráma a tragikomédiával. Egy ilyen kétórás gyűlésen megtörténhet minden, ami csak elképzelhető, és az is, ami nem.

Az Ász Drámaiskola felvételi előkészítő csoportjának bemutató előadása

Idén a Budapesti Színházak Éjszakájának egyik legnépszerűbb programja a rendezőpárbaj volt. Az eseményen Heltai Jenő Naftalin című vígjátéka adta az inspirációt, amely nyomán Rényi Ádám megírta saját egyfelvonásos darabját, a Molyirtókat.

Ajánló


Marius von Mayenburg EX Fordította: Deés Enikő és Dömötör András

Ildikó kiváló szakpolitikus, aki komoly karrier előtt áll, amennyiben le tudja küzdeni egy apró hibáját: nem tud hazudni.

„Improvizációs gasztroszínház – sok röhögéssel, alapvetően édes ízben, és némi savanykás zamattal. Mindezt kultúrtörténeti szempontból több rétegben egymásra pakoljuk, aztán…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!