6 szín

Program


János Vitéz

János Vitéz

Kincsem Park, 1101 Budapest, Albertirsai út 2-4.,
Egy fűthető sátor, hamisítatlan lovardai hangulattal!
Petőfi Sándor -Kacsóh Pongrác: János Vitéz zenés játék
Az előadás időtartama: 2 óra 30 perc, egy szünettel.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2018. május 13. vasárnap, 19:00

A magyar irodalom örökkön élő figurája a kukoricásban született János, aki példamutató szerelmével és örök hűségével Iluska iránt, klasszikus értékrendre tanít egy fantasztikus mesén keresztül, természetesen lóhátról!

Főbb szerepekben: Pintér Tibor, Becz Bernadett, Lőrincz Andrea/ Papadimitriu Athina, Dancs János, Pápai Kíra, Bencze Sándor, Mohácsi Márk valamint a Nemzeti Lovas Színház tánckara és musical stúdiójának növendékei

Ajánlatunk


A társas-játékban a közönség is aktív részesévé válhat párkapcsolatainkról szóló forgatókönyvek alakulásának. Szokásos zsákutcák kelnek életre, és az improvizációs jelenetek segítségével, görbetükrön keresztül sírva-nevetve láthatunk rá önmagunkra. Célunk: közösen alkotva, játszva, nevetve, szórakozva tanulni magunkat, egymást.

A nagy sikerű A hosszú élet titka alkotóinak új bemutatója ismét az izgalmas és sokszínű novellaszínházi műfajban születik.

Hófehérke és a négyfejű sárkány Mit csinál az ember , ha olyan négy zenésszel hozza össze a sors, akik külön-külön, és együttesben is kiválóak? Örül.

Ajánló


Ildikó kiváló szakpolitikus, aki komoly karrier előtt áll, amennyiben le tudja küzdeni egy apró hibáját: nem tud hazudni.

Andrássy Máté, Horváth Zoltán és Szabó Máté egész estét betöltő fergeteges és egyedülálló előadása.

Vidám, zenés időutazás a 80-as évek világába, ahol ismét betupírozhatjuk a hajunkat, elmerülhetünk a sárvári termálkristály habjaiban egy pohár Traubit…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!