6 szín

Program


HAT HÉT HAT TÁNC
7

HAT HÉT HAT TÁNC

Két eltérő korú, eltérő társadalmi helyzetű és eltérő életvitelű idegen a tánc közben megismeri és megszereti egymást és leküzdi a közöttük feszülő ellentéteket.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2009. október 3. szombat, 19:00

A táncórák valójában leckék az életről: Lily és Michael, a Hat hét, hat tánc főszereplői megtanulják megérezni, megérteni és elfogadni a másik embert.
1. óra - Swing, 2. óra – Tangó, 3. óra – Bécsi keringő, 4. óra – Foxtrott , 5. óra – Cha-cha-cha, 6. óra – kortárs tánc

Ajánlatunk


A társas-játékban a közönség is aktív részesévé válhat párkapcsolatainkról szóló forgatókönyvek alakulásának. Szokásos zsákutcák kelnek életre, és az improvizációs jelenetek segítségével, görbetükrön keresztül sírva-nevetve láthatunk rá önmagunkra. Célunk: közösen alkotva, játszva, nevetve, szórakozva tanulni magunkat, egymást.

Kovács Dominik − Kovács Viktor Koloniál -A szerzőket a megírás során Tom Ziegler Grace és Gloria című drámája inspirálta.

Yasmina Reza komédiája az utóbbi évtizedek egyik legnagyobb nemzetközi színházi világsikere lett, számos nemzetközi díjat nyert. Párizsi bemutatója után nem sokkal itthon is bemutatták a Katona József Színházban, és nagy sikerrel játszották éveken keresztül.

Ajánló


Marius von Mayenburg EX Fordította: Deés Enikő és Dömötör András

Ildikó kiváló szakpolitikus, aki komoly karrier előtt áll, amennyiben le tudja küzdeni egy apró hibáját: nem tud hazudni.

Kocsmaária sok nevetéssel és sírással.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!