6 szín

Program


Bethlen téri kabaré - Stand Up Brigád

Bethlen téri kabaré - Stand Up Brigád

BETHLEN TÉRI KABARÉ

Bethlen Téri Színház és a Stand Up Brigád közös produkciója.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. május 16. péntek, 19:30

Újra kabaré a Bethlen téren! A Stand Up Brigád humoristái a Kellér-féle kabaréestek hagyományait követve elevenítik fel újra a pesti Csikágó legendás kabaréjának hangulatát. A műsor során a 30-as évek tréfáitól jutnak el napjaink siker-műfajához, a stand-up comedyhez!
Ezen felül rádiókabarés sikerszámok, szkeccsek, táncok színesítik az estet, és akinek mindez nem elég, annak szólunk, hogy a műsorban szerephez jut egy táncos komikus is!
A kabaré humormentora, a Stand Up Brigád „Szőke Szakálla”: Beleznay Endre.

Konferál: Beleznay Endre
Közreműködnek: Tényi Anett, Szép Bence, Ürmös Zsolt és Zambriczky Ádám
A jeleneteket írták: Nóti Károly, Kellér Dezső, Ürmös Zsolt, Szép Bence
Zene: Polgár Péter
A műsort összeállította: Ürmös Zsolt

A Stand Up Brigád – régi nevünkön BEEE Színpad – egy független humoristákból létrejött kabarétársulat, mely fő céljának a pesti kabaré több mint 100 éves hagyományának ápolását, valamint a fiatal stand up tehetségek pályára segítését és szakmai támogatását tartja.

Fotó: Dusa Gábor

Ajánlatunk


A társas-játékban a közönség is aktív részesévé válhat párkapcsolatainkról szóló forgatókönyvek alakulásának. Szokásos zsákutcák kelnek életre, és az improvizációs jelenetek segítségével, görbetükrön keresztül sírva-nevetve láthatunk rá önmagunkra. Célunk: közösen alkotva, játszva, nevetve, szórakozva tanulni magunkat, egymást.

„Improvizációs gasztroszínház – sok röhögéssel, alapvetően édes ízben, és némi savanykás zamattal. Mindezt kultúrtörténeti szempontból több rétegben egymásra pakoljuk, aztán feltekerjük a hőfokot. Pont olyan sül ki belőle, mint egy finom flódni” – meséli Stahl Judit, az előadás megálmodója.

Alan Turing, avagy "egy rejtett zseni élete" című előadás arra tesz kísérletet, hogy más szemszögből, közel hozva Turing alakját a nézőhöz, betekintést enged abba a világba, amibe sokáig csak maga Turing léphetett be.

Ajánló


Kovács Dominik − Kovács Viktor Koloniál -A szerzőket a megírás során Tom Ziegler Grace és Gloria című drámája inspirálta.

Megalkuvást nem ismerő, őrülten mulatságos betekintés a színház mélyére, ahol a siker és a túlélésért folytatott küzdelem kéz a kézben…

A nagy sikerű A hosszú élet titka alkotóinak új bemutatója ismét az izgalmas és sokszínű novellaszínházi műfajban születik.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!