6 szín

Program


Az apa
5

Az apa

A darab mély empátiával és sok humorral mutatja meg egy idős férfi küzdelmét a felejtéssel és a szellemi hanyatlással.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. augusztus 26. szombat, 20:00

Florian Zeller: AZ APA
(keserves bohózat)
Vígszínház

André mostanában mintha kissé feledékeny lenne, valahogy nem állnak össze a dolgok a fejében. A lakása, a lánya, a bútorok... minden és mindenki egyre idegenebbnek tűnik. Anne, a lánya igyekszik gondoskodni róla, de André nem fogad el semmilyen segítséget, mindenkit elmar maga mellől, és lassan teljesen elveszíti a kapcsolatát a valósággal.

A 2012-ben született darab mély empátiával és sok humorral mutatja meg egy idős férfi küzdelmét a felejtéssel és a szellemi hanyatlással. Florian Zeller műve Franciaországban elnyerte a legjobb színműnek járó Molière-díjat, és a világ számos országában sikerrel játszották. A 2020-ban készült filmváltozat forgatókönyvét és a főszereplő, Anthony Hopkins alakítását az amerikai filmakadémia Oscar-díjjal jutalmazta.
 
Szereplők
André, nyolcvan körüli férfi..................... KERN ANDRÁS
Anne, a lánya......................................... BACH KATA
Pierre..................................................... BRASCH BENCE
Laura...................................................... WASKOVICS ANDREA
Egy férfi.................................................. HORVÁTH SZABOLCS
Egy nő.................................................... MÁRKUS LUCA
 
Alkotók
Díszlet: HORVÁTH JENNY                    
Jelmez: BENEDEK MARI
Rendező: VALLÓ PÉTER

Az előadás hossza 1 óra 50 perc, egy szünettel.

Ajánlatunk


Székely Csaba „10” című darabjának átdolgozott változatát az Ász Drámaiskola növendékei mutatják be.

A társas-játékban a közönség is aktív részesévé válhat párkapcsolatainkról szóló forgatókönyvek alakulásának. Szokásos zsákutcák kelnek életre, és az improvizációs jelenetek segítségével, görbetükrön keresztül sírva-nevetve láthatunk rá önmagunkra. Célunk: közösen alkotva, játszva, nevetve, szórakozva tanulni magunkat, egymást.

Felejtsd el a sztereotípiákat, Alexander Popa darabja három színész játéka. Férj feleség, jóbarát. Vélt és valós igazságok, nyomozás, (mert egy titok leleplezése mindig nyomozás is egy kicsit). Nevetni fogsz, majd meglepődsz, majd szembe kerülsz a titokkal.

Ajánló


Hófehérke és a négyfejű sárkány Mit csinál az ember , ha olyan négy zenésszel hozza össze a sors, akik külön-külön,…

Az Ász Drámaiskola felvételi előkészítő csoportjának bemutató előadása

Kocsmaária sok nevetéssel és sírással.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!